top of page

Anna tuult meie tiibadele - et meie saaksime aidata lastel kaugele lennata!

montessori-annetus-toetamine

Meid saab toetada mitmel moel.

Button

Eraisikuna annetades

Iga üksik veetilk panustab sellesse, et tekiks ookean. Samamoodi on oodatud iga annetus, ükskõik, kui suur või väike. Annetused suunatakse kõik projekti eesmärgi täitmiseks

(vt. menüüs "käimasolevad projektid") ning tänu annetustele on võimalik ka tulevikus mahukaid projekte ette võtta. Aitäh, et toetad!

Annetada saab läbi pangaülekande või avalehel paikneva annetusvormi. Oodatud on nii ühekordsed annetused kui ka püsiannetused (viimase puhul tuleb oma internetipangas seadistada püsikorraldus MTÜ pangakontole).

Ettevõttena sponsoreerides

Kui ettevõttel läheb hästi, tekkib varem või hiljem tunne, et tahaks ühiskonnale tagasi anda. Haridus-valdkonna toetamine panustab tuleviku ettevõtjatesse nagu Sina!

Tunnustame ja märgime Su ettevõtte ära meie kodulehel, üritustel jm.

Hakka meie sponsoriks!

Lisaks rahalisele panusele oleme avatud ka erinevatele koostöö-võimalustele.

Panustades liikmena

Kui tunned, et soovid haridus-valdkonna edendamisel kaasa mõelda ja MTÜ tegemistes sõna sekka öelda, oled oodatud meiega ühinema. 

 

Liituda võid ka siis, kui hetkel pole võimalust oma aega ja energiat panustada, kuid soovid meile läbi liikmesuse toetust avaldada. Liikmeteni jõuab ka kõige esmasem info projektide kulgemise kohta. 

 

Liitumiseks täida palun liitumisvorm "astu liikmeks" sektsioonis.

MTÜ Edendades Montessori Haridust pangakonto:

EE507700771006613403

hea-annetuste-koguja-RGB-300.png

MTÜ Edendades Montessori Haridust järgib annetuste kogumise head tava.

MTÜ Edendades Montessori Haridust on alates 01.04.2022 kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute, sihtasutuste ja usuliste ühenduste nimekirja.

Füüsiline isik saab annetused maha arvata oma maksustatavast tulust vastavalt tulumaksuseaduses kehtestatud piirmääradele. Kalendriaastal nimekirjas olevale ühingule tehtud annetused on füüsilisel isikul võimalik deklareerida oma tuludeklaratsioonis, mis esitatakse igal aastal 31. märtsiks.

Juriidilistel isikutel on võimalik teha nimekirja kantud ühingutele kingitusi ja annetusi teatud piires maksuvabalt.

Maksuvabastuse piirmääradeks on: 3 % kalendriaasta algusest kasvavalt isikustatud sotsiaalmaksuga väljamaksete summast või 10 % kalendriaasta 1. jaanuariks lõppenud maksumaksja viimase majandusaasta kasumist.


Kuna tulumaksuseaduse kohaselt arvutatakse 10 % maksumaksja viimase majandusaasta kasumist, mis on arvestatud vastavalt raamatupidamist reguleerivatele õigusaktidele, saab seda piirmäära kasutada pärast seda, kui majandusaasta kasum on kinnitatud. Niisiis tuleb maksumaksjal teha valik kahe piirmäära kasutamise vahel. Kuna tegemist on väljamaksetega, millele kohalduvat maksusoodustust saab kasutada summeeritult aasta algusest, saab kalendriaasta jooksul makstud tulumaksu osas teha ümberarvestust ning maksumaksja võib igal kuul valida, kumba piirmäära kasutada.

Kõik annetused on suunatud MTÜ Edendades Montessori Haridust projektide rahastamisele.

Vaata MTÜ 2021. aasta majandusaastaaruannet.

Vaata MTÜ 2022. aasta majandusaastaaruannet.

Concrete

Täname kõiki seniseid toetajaid!

SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital.png

SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital

Baltic Broadcasting.png

Baltic Broadcasting

Villa Thai.jpg

Villa Thai

Viimsi vald.jpg

Viimsi vald

Basseinihooldus.jpg

Bassenihooldus

elamise-kergus

Elamise Kergus

Nullist turunduskool.png

Nullist turunduskool

Keevitus Plus OÜ.jpg

Keevitus Plus OÜ

janson-creations

Janson Creations

bottom of page