top of page

6-12 vanuserühma
juhendaja väljaõpe

logo_udg_edited.jpg

2022. aasta kevadel korraldasime konkursi, et leida sobivaim kandidaat, kes osaleks AMI 6–12 juhendajakoolitusel Hispaanias, Gironas ning kellest saaks Pirita ja Viimsi piirkonna esimese Montessori kooliklassi juhendaja.

MTÜ Edendades Montessori Haridust kattis kogu koolituse maksumuse (11347.50 €). Koolitus lõpeb 2024. aasta jaanuaris.

Sydney Montessori Training Centre 6-12.jpg

Montessori juhendaja on toetav kaasteeline, kes aitab lapsel ise leida tee vastuste ja lahendusteni. Ise lahenduskäikudeni jõudmine loob võimaluse sügavamaks mõistmiseks ja arenguks.

20220830_221833.jpg

"Pean tähtsaks häid ja sooje suhteid oma õpilastega."

Meie poolt korraldatud koolituskulude katmise konkursi võitis Riina Must. 

 

Riina on muusikapedagoog ja lastekoori dirigent ning kahe lapse ema.

“Igapäevaselt märkan, millised on laste jaoks loomulikud arenemise ja õppimise viisid; mis neid toetab ja mis vastupidi: võtab ära õppimisrõõmu. Montessori pedagoogika põhimõtted on mind köitnud juba ülikooliajast. Meetodid, õppevahendid ja põhimõtted, millest Montessori pedagoogika lähtub, käivad hästi kokku minu vaatega õpetamisele, laste kasvatamisele ja elule. Õpetajana olen oma töös alati hinnanud loovat ja paindlikku lähenemist, samas pean oluliseks kindlate piiride kehtestamist, mis on olnud suures klassikollektiivis loovalt tegutsemiseks üliolulised.”

AMI elementay-microscope.jpg

“Our care of the child should be governed, not by the desire to make him learn things, but by the endeavor always to keep burning within him that light which is called intelligence.”

 - Maria Montessori

bottom of page